Skip to content

Ochrana proti holubům

Sítě a hroty proti holubům

Společnost Vertical Solutions se specializuje na komplexní ochranu objektů před ptactvem. Nabízíme poradenství při výběru vhodných řešení, dodávku materiálu a profesionální instalaci ochrany proti holubům a jinému ptactvu.

Pomocí lanové techniky a pracovních plošin jsme schopni zajistit těžko dostupná místa, kde se zdržuje ptactvo. Proti ptactvu chráníme: balkony, lodžie, terasy, střechy, nádvoří, haly, sklady, přístřešky, stanice, nástupiště, mosty, viadukty, památky, kostely, obchody a průmyslové objekty.

Ve městech a jejich periferiích holubi nacházejí ideální podmínky k životu. Často přemnožení holubi ve městech způsobují mnoho problémů, které vedou ke škodám na majetku a kontaminaci prostor. Agresivní holubí trus hyzdí a poškozuje fasády. Usídlení holubů s sebou nese hygienická a zdravotní rizika. Máte problém s holuby? Nechejte to na profesionálech z Vertical Solutions.

Universální plašič holubů – ochrana proti holubům

Bohužel nexistuje universální plašič holubů, který by vypudil všechny holuby z vaší nemovitosti. Volba prostředků závisí na konkrétním problematickém místě a možnostech montáže. S volbou té nejefektivnější ochrany před holuby Vám poradíme.

Sítě proti Holubům

Sítě proti holubům jsou spolehlivým řešení pro nádvoří, světlíky, balkony nebo celé fasády. Předností sítí je jejich 100% spolehlivost, správně nainstalovaná ochranná síť zabrání opětovnému vniknutí holubů do prostor a tím pádem vyřeší i další komplikace s opeřenci. Další předností je vysoká životnost. Síť se může být umístěna jak horizontálně (nádvoří) či vertikálně (balkony). Vhodně zvolený odstín a provedení sítě je diskrétní a nenarušuje celkový ráz budovy.

100% ochrana proti holubům

Montáž sítě proti holubům se provádí do vysokopevnostního ocelového lanka, které je nataženo po celém obvodu a tvoří rám kde se poté síť upevní. Samotné lanko se kotví pomocí ok, chemických kotev a hmoždinek do fasády a dalších vhodných prvků domu. Námi montované sítě jsou speciálně vyvinuté sítě s vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a UV záření.

Většinou je třeba instalovat síť proti holubům na balkon nebo lodžii, kde holubi nacházejí ideální stanoviště. U starších domů v centrech měst je zase třeba uzavření celého vnitrobloku sítí aby již holubi nenašli cestu dovnitř.

Kotvení síťového systému do fasády probíhá vždy za použití kvalitního spojovacího a kotevního materiálu na který je nejméně dvouletá záruka. Výrobce našich ochranných sítí garantuje UV stálost po dobu minimálně 5 let. Dle našich zkušeností  má síťový systém životnost i 10 let.

Hroty proti holubům

Jedním ze základních způsobů ochrany před ptactvem jsou tzv. hroty proti holubům. Tento systém je vhodný pro lokálně problematická místa jako jsou parapety, římsy, jednotky klimatizace, balkony, etc. Naši výškoví pracovníci slaní k problematickému místu, očistí jej a připraví povrch pro instalaci hrotů. Po vhodném osazení hroty se holubi přestanou na místo vracet.

Montáž zpravidla probíhá za pomoci speciálního adheziva a nebo alternativním připevněním k povrchu pomocí stahovacích pásek či nýtováním. Při montáži používáme přípravky nejvyšší kvality abychom mohli garantovat dlouhou životnost ochrany proti ptactvu.

Bodce proti holubům se mnohdy kombinují se sítěmi aby jako systém zamezily holubům návrat na svá stanoviště.

Gel proti holubům

Lokálně problematická místa kde je potřeba brát v potaz estetiku např. bezpečnostní kamery, nároží domů a přesahující trámy střechy aplikujeme odpuzující gel proti holubům. Tento gel zabrání holubům v dosedání a je prakticky neviditelný. Za pomocí horolezecké techniky se dostaneme ke všem jinak nepřístupným místům.

Návrh a montáž ochrany proti holubům

Každá budova má svá specifika, proto je potřeba při návrhu systému ochrany proti ptactvu vzít v potaz všechny faktory. V rámci Cenové nabídky Vám můžeme doporučit nejefektivnější řešení, které Vám bude sloužit mnoho let.

Kombinací síťového a hrotového systému dosáhneme 100% eliminace problémů spojených s výskytem holubů na Vaší nemovitosti. Rádi Vám pomůžeme s výběrem ideálního řešení ochrany před ptactvem. Výběr a návrh konkrétního řešení pro vaši nemovitost s Vámi probereme, zhodnotíme a následně Vám před realizací zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Klíčová slova:

– Ochrana proti holubům – Ochrana proti ptactvu – Sítě proti ptactvu – Síť proti ptactvu – Hroty proti ptactvu – Gel proti holubům – Bodce proti ptactvu – Jak se zbavit holubů – Síť proti holubům na balkon – Zábrany proti holubům – Ostny proti holubům – Ochrana parapetů proti holubům – Co proti holubům – Síť proti ptákům – Hroty proti ptákům – Ochrana proti ptákům – Zábrany proti ptákům –