oCHRANA PROTI holubům

Hroty & sítě proti ptákům

Ve městech a jejich periferiích holubi nacházejí ideální podmínky k životu. Často přemnožení holubi ve městech způsobují mnoho problémů, které vedou ke škodám na majetku a kontaminaci prostor. Agresivní holubí trus hyzdí a poškozuje fasády. Usídlení holubů s sebou nese hygienická rizika. Máte problém s holuby? Nechejte to na odbornících z Vertical Solutions.

Systémy ochrany před ptactvem

Existuje více druhů systémů efektivní ochrany před ptáky. Volba závisí na konkrétním problematickém místě a možnostech montáže. S volbou té nejefektivnější ochrany před holuby Vám pomůžeme.

Hroty proti ptákům

Jedním ze základních způsobů ochrany před ptactvem jsou tzv. hroty proti holubům. Tento systém je vhodný pro lokálně problematická místa jako jsou parapety, římsy, jednotky klimatizace, balkony, etc. Naši výškoví pracovníci slaní k problematickému místu, očistí jej a připraví povrch pro instalaci hrotů. Po vhodném osazení hroty se holubi přestanou na místo vracet.

Montáž zpravidla probíhá za pomoci speciálního adheziva a nebo alternativním připevněním k povrchu pomocí stahovacích pásek či sešroubováním. Při montáži používáme přípravky nejvyšší kvality abychom mohli garantovat dlouhou životnost ochrany proti ptactvu.

Sítě proti ptákům

Sítě proti holubům jsou ideálním řešení pro nádvoří, světlíky, balkony či celé fasády. Předností sítí je jejich spolehlivost, správně nainstalovaná síť proti holubům zabrání opětovnému vniknutí holubů do prostor a tím pádem vyřeší i další komplikace s opeřenci. Síť se může být umístěna jak horizontálně (nádvoří) či vertikálně (balkony).

Montáž sítí se provádí do vysokopevnostního obvodového lanka, které je ukotveno za pomocí chemických kotev. Námi montované sítě jsou speciálně vyvinuté sítě s vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Vhodnou volbou odstínu se síť stává nenápadnou součástí budovy.

Návrh a montáž ochrany proti holubům

Rádi Vám pomůžeme s výběrem ideálního řešení ochrany před ptactvem. Výběr a návrh konkrétního řešení pro vaši nemovitost s Vámi probereme, zhodnotíme a následně Vám před realizací zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.