Zednické a fasádnické práce ve výškách

Zedník & fasádník na laně?

Máte poškozenou fasádu od datlovitých ptáků, nebo potřebujete zateplení štítu domu a nebo se bojíte možného pádu části fasády na přilehlý chodník? I v těchto případech je vhodné využít pracovníků lanového přístupu jako rychlého, kvalitního a efektivního řešení.

Tam kde se nedostane zedník z lešení a nebo plošiny se dostanou pracovníci z Vertical Solutions. Pro většinu řemeslníků jsou práce ve výškách nepříjemnou součástí jejich profese. Jelikož nemají potřebná školení a zkušenosti z lanového přístupu, je lepší nechat práci na výškových specialistech, kteří svou odborností splňují nároky na řemeslnou zručnost a zároveň také na bezpečnost práce ve výškách.výškové zednické a fasádnické práceNěkdy nelze ke stavbě přistavit lešení nebo lešení. Pro tyto případy je lanový přístup skvělou volbou.

Opravy fasády & ochrana fasády proti strakapoudům

Mezi časté problémy správců bytových domů patří problém se strakapoudem, který se opakovaně vrací a poškozuje zateplenou fasádu domu. Mezi ornitology nepanuje shoda, co zapříčiňuje oblibu strakapoudů klovat do fasád (nejčastěji zateplených polystyrenem) díry. Mezi dvě z nejdiskutovanějších teorií patří první, že strakapoud tzv. „bubnováním“ obhajuje teritorium a druhá, že si hledá potravu ve fasádě, protože má stejnou ozvěnu jako suchá větev či kměn. Hlavní příčinou jsou tedy akustické vlastnosti zateplených fasád

Fasády lze chránit proti opětovnému poškození ptactvem například pomocí systému Antistrakapoud®, nebo také maketami či siluetami dravců. S volbou vhodné ochrany proti strakapoudům Vám rádi poradíme.

Bytové domy a družstva jsou většinou proti těmto škodám pojištěny. Pro správce majetku vypracujeme zprávu o rozsahu poškození a následných opravách. Celá záležitost tak může být předána k proplacení pojišťovně.

Zateplení fasád & zapravení fasád – z lana

Ve stavebnictví často dojde k situaci, že z nějakého důvodu není možné postavit lešení a nebo by jeho stavba byla natolik nákladná, že by jeho stavba byla několikanásobně dražší než práce samotná. Tam kde konvenční pracovní postupy končí Vertical Solutions začíná.

Zapravení fasády - výškové práceParlinka a penetrační nátěr fasády - výškové práce

Naše práce mohou zahrnovat:

 • Zednické práce
  • Oprava komínů
  • Demoliční práce
  • Sanace zdiva
  • Sanace betonu
 • Fasdánické práce
 • Pokrývačské práce
  • Oprava hřebenáčů
  • Oprava střechy